SugarSync – Ücretsiz veri yedekleme programı

Lisans : Ücretsiz

Çevrim için Yedekleme : Başlangıçta 5 gb davetiyelerle 10 gb’a kadar ücretsiz bulut yedekleme hizmetinden faydalanabilirsiniz. Daha geniş ve ücretli profesyonel çevrimiçi yedekleme seçenkleri için http://www.sugarsync.com/plans/

Mobil Cihaz Desteği : SugarSync’in iPad, iPhone, iPod touch, Android, BlackBerry, Windows Mobile ve Symbian cihazlar için desteği bulunuyor. Bu cihazlardan birine sahipseniz size uygun SugarSync mobil uygulamasını seçebiliyorsunuz.

Veri Güvenliği  : Bu tarz uygulamalarla ilgili genelde güvenlik problemleri kafamıza takılır. SugarSync TLS (SSL 3.3) ile veri şifrelemesiyle yedekleme yaptığı için istenmeyen kişilerin size özel bilgileri görmesi mümkün olmaz.

Verilere Her Yerden erişim :  SugarSync sayfasına kişisel bilgilerinizle giriş yaparak dokümanlarınıza internet olan her yerden ulaşacaksınız.

Paylaşım  : Verileri istediğiniz kişilerle paylaşmak çok kolay. Örneğin bir fotoğraf albümünü arkadaş ve aile bireyleriyle paylaştığınızda bu kişiler kayıt olmadan paylaşımlarınıza ulaşabiliyor. Facebook’a albüm eklemek isterseniz SugarSync hesabınızla doğrudan bu işlemi yapabilirsiniz.

Çapraz Platform Desteği  : Masaüstünde, internet ortamında ve mobil cihazlarda kullanılabiliyor. SugarSync Windows XP, Vista, 7 ve Mac OSX işletim sistemlerinde, Internet Explorer, Chrome, Firefox ve Safari tarayıcılarında ve iPad, iPhone, BlackBerry, Windows Mobile, Android, Symbian mobil cihazlarda çalıştırılabilir.

* Programın kurulumunu gerçekleştirdikten sonra hesap açmanız gerekiyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bana Ders Anlat © 2008-2017