İTÜRO 11-12-13 Nisan 2013 tarihlerinde gerçekleştirilecek

Ana sayfa Forumlar YARIŞMALAR Ulusal İTÜRO – Türkiye İTÜRO 11-12-13 Nisan 2013 tarihlerinde gerçekleştirilecek

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #16334

  İTÜRO 2013 Yeni Kategori ile Geliyor!

  İTÜRO?nun yeni ?Senaryo? kategorisinde yarışmacılara her sene farklı bir görev verilecek ve yarışmacılardan sene içinde yaptıkları robotlarla bu görevleri tamamlamaları beklenecektir. Kategoriye ait görev her sene Haziran ayında İTÜRO resmi web sitesi üzerinden açıklanacaktır. Kategorinin 2013?te ilk kez düzenlenecek olması ve kategoriye ait görevin Kasım ayında duyurulmuş olmasından dolayı ?Top Taşıma? görevi İTÜRO 2014?te de geçerli olacaktır. ?Top Taşıma? görevinin detayları, İTÜRO resmi web sitesinde mevcuttur.
  İTÜRO?nun Yeni Web Sitesi Çok Yakında Yayında

  İTÜRO Bilişim Ekibi, online ziyaretçilere görsellik ve içerik açısından daha zengin ve kullanışlı bir web sayfası üzerindeki çalışmalarını bitirmek üzere. Daha ergonomik bir site haritası ve tasarımı olan yeni ituro.org çok yakında yayına girecek.
  İTÜRO 2013 Ekibi Son Hızda Çalışıyor

  11-12-13 Nisan 2013 tarihlerinde İTÜ Ayazağa Kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkezi?nde gerçekleşecek olan İTÜ Robot Olimpiyatları için yapılan çalışmalar tam gaz devam ediyor. Ekibin organizasyon ve yarışmalar için üzerinde çalıştığı planlama ve yenilikler, her yaştan yarışmacı ve ziyaretçiye daha farklı ve daha zengin bir İTÜRO deneyimi sağlayacak.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Bana Ders Anlat © 2008-2017