İki güvenlik devi bu üründe el sıkıştı!

Ana sayfa Forumlar GÜVENLİK Virüs ve Antivirüsler İki güvenlik devi bu üründe el sıkıştı!

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  özgür tarafından 7 yıl 9 ay önce tarihinde güncellendi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #14507

  özgür
  Katılımcı

  Helyum Bilişim Distribütörlüğünü yaptığı Trend Micro ile önemli bir adım daha attı. Cisco ile anlaşma sağlayan Helyum’un Trend Micro Titanium Maximum Security isimli ürünü artık tüm kanal ve zincir mağazaların raflarında Cisco Modemler ile birlikte yer alıyor.

  Güvenlik konusunda iki dünya markası olan Cisco ve Trend Micro’nun hazırladığı bu kampanya ile Cisco modem alan her kullanıcı otomatik olarak Trend Micro’nun “Sosyal Medya Koruma”özelliği ile ön plana çıkan 200 TL değerindeki ürünü 3 kullanıcılı Maximum Security’e ücretsiz sahip olacak.

  Veri ağları alanında önde gelen şirketlerden olan Cisco, ev ağ çözümleri alanındaki konumunu yeni Linksys ürünleri ile sürdürüyor.

  Yenilikçi tasarımları ve kolay kurulumları ile öne çıkan Linksys X serisi ürünler ile ev kullanıcılarının farklı ihtiyaçlarının karşılanması hedefleniyor. Cisco, internette video tüketiminde patlama yaşanan ve akıllı telefon, tablet ya da oyun konsolu gibi kablosuz çalışan ürünlerin satışının giderek arttığı günümüzde, tüketicilerin evlerinde kullandıkları kablosuz ağlardan daha iyi performans, daha fazla güvenilirlik ihtiyacı ve daha fazla kullanım kolaylığı beklediklerinin farkında.

  Cisco, işte tam da bu ihtiyacı doldurmaya yönelik X serisi modemlerinin yanına Titanium Maximum Security 2012’yi layık buldu.

  Ev kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran ürünler: Cisco Linksys X serisi modemler ve Titanium Maximum Security 2012

  Cisco, ev kullanımına yönelik hem DSL hem de kablolu genişbant
  bağlantılarla çalışabilen ürünleri Linksys X serisi, dizüstü bilgisayar,tablet, akıllı telefon, oyun konsolu ve internet bağlantılı televizyonlar gibi evde kullanılan tüm kablosuz cihazlarda güvenilir kablosuz erişim sunuyor. Linksys X serisi, sabit genişbant bağlantılarıyla kablosuz erişim sağlamak ya da wireless-N teknolojisine geçmek isteyen tüketiciler için ideal bir çözüm olarak dikkat çekiyor. Böylece tüketiciler, evlerini taşırken veya servis sağlayıcılarını değiştirirken kablolu ve DSL bağlantı değişimlerinde sorun yaşamadan geçiş yapabiliyorlar. Linksys X serisi ürünler, kullanıcıların kablosuz ev ağlarını sadece birkaç kolay adımda kurmasını sağlayan Cisco Connect yazılımıyla birlikte sunuluyor. Bu sayede tüketiciler kablosuz ağ ayarlarını bireysel tercihleri doğrultusunda özelleştirme ve kontrol etme avantajına da sahip oluyor. Cisco Connect, kolay kullanımı ve akılcı arayüzüyle, teknik destek ihtiyacını da yüzde 75 oranında ortadan kaldırmış bulunuyor.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

Bana Ders Anlat © 2008-2017