Ace Translator 9.5.0.689

Ana sayfa Forumlar KANTİN Ücretsiz Program Tanıtım ve Paylaşım Ace Translator 9.5.0.689

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
  • Yazar
    Yazılar
    Bahadir
    Üye

Ace Translator, internet bağlantısı gerektiren; bir dilden başka bir dile çeviri yapabilen bir programdır.

Program internet üzerinden çeviri işini gerçekleştirdiği için internet bağlantısına ihtiyaç duyulur. Ayrıca eğer bilgisayarınızda bir güvenlik duvarı (firewall) programı varsa bu programın internete çıkışına izin vermelisiniz.

Programın içine TXT, HTML tarzında dosyaları açıp, bunları çevirebilirsiniz. Bu çevrilen metni TXT ve HTML olarak kaydedebilirsiniz. Kes, kopyala, yapıştır işlemleri yapabilir ve yazıcıdan çıktı alabilirsiniz.

Üst kısma metni yazıp dili seçin (ya da yapıştırın). Alt kısımdan da çevireceğiniz dili seçip ‘Tercüme’ tuşuna bastığınızda çevirmeye başlar.

Programı 14 gün ücretsiz kullanabilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 59.95?’dur.

Program kurulumdan itibaren Türkçe. Türkçe dahil 59 dil arasında google çeviri programını kullanarak çeviri yapmaktadır.

[URL=http://www.inndir.com/Ace-Translator-40793p.html]indir ve kaynak [/URL]

Gökhan
    İzleyici

Çok güzel kopyala yapıştır yapıyorsun tebrik ederim seni 😀 bi ara hatırlatta php ile sana bot yazayım boşuna kasma bu kadar. Murat beye ilettim boşa ekleme artık uykuna yazık…

Bahadir
    Üye

Teşekkürler php bota ne gerek var ben varım ya ha olurda lazım olursa sen yorulma ben .net altyapısından hallederim işimi görücek bir şey :cheer:

Gökhan
    İzleyici

[quote=”BahadirT” post=3844]Teşekkürler php bota ne gerek var ben varım ya ha olurda lazım olursa sen yorulma ben .net altyapısından hallederim işimi görücek bir şey :cheer:[/quote]

Eski mesajlarımı karıştır bu konuyu daha önceden paylaşmıştım hep diyorsunuz paylaşmıştım diye bu sefer de ben söyleyeyim. Birde açık açık siteye bot yazacağını söylüyorsun yöneticiler bunu görüp halen birşey yapmıyorsa ne demek lazım bilmiyorum…

Bahadir
    Üye

bak sen açıyordun konuları bir link ufak bir açıklama bende açtım şimdi bunu yapınca günah keçisi ben oluyorum ama sen yapınca sorun olmuyor sen php den bot yapayım deyince bir şey olmuyor ben deyince oluyor öylemi ? Hem yazıyorsun php den bot yazayım gülücük felan bende karşılık verdim madem espri yapıyorsun anlamayıda bil.

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Bana Ders Anlat © 2008-2022