360 Sanal Tur Bilgi

Ana sayfa Forumlar KANTİN Nasıl Yapılır? 360 Sanal Tur Bilgi

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Yazar
    Yazılar
    eftal kaya
    İzleyici

Merhaba sitenizi hemen her gün takip etmeye çalışıyorum ve çok başarılı buluyorum.. Bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Benim bir sorum olacaktı umarım bana yardımcı olabilirsiniz bu konuda çok kaynak olmadığı size sorma gereği duydum. Ben sanaltur çekimini amatör olarak yapmaya çalışıyorum çekimler başarılı ancak çekim kalitesi bu konuda beni tatmin etmiyor. Şuan kullandığım makine canon 600d ve samyang 10mm. objektif. Ben daha profesyonel çekimler ve çekim kalitesi istiyorum. Biraz ticari anlamda bana katkısı olacağını düşünüyorum. Benim sorum şudur: Ben full frame makine almak istiyorum ve buna uygun objektif almak istiyorum. Bu konuda ne tavsiye edersiniz? Hangi makine ve objektifi kullanmalıyım. Full Frame cihazlarda kalite oldukça iyi buna uygun olarak sanal çekimlerde kullanabileceğim hangi objektifi tavsiye edersiniz. Balık gözü olması şart değil. İnşallah sorumun yanıtı bulabilirim. Tekrar teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Özgür
    İzleyici

Merhaba,
    FullFrame gövdelerden marka tercihi size kalmış şöyleki eğer canon gövdeleri seviyorsanız 5dMrk2 ve Canon 15mm Balık gözü ile kombine edebilirsiniz ama üretimleri durdurulduğu için her zaman bulmak zor oluyor onun yerine sigma nın 15mm balık gözü ile 5dmrk3 kombine edersiniz ben sigma kullanıyorum herhangibir sorun yaşamadım. Balık gözü lens tercihi dışında işleriniz oldukça zorlaşacaktır.

http://www.sanalturhd.com/360/sanalturlar/
    adresinden eski çalışmalarımız bakabilirsin.

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Bana Ders Anlat © 2008-2022