Apple Ipad için Microsoft Ofis Geliyor

Yaklaşık 4 yıl önce Apple tarafından piyasaya sürülen Ipad çok kısa sürede bilgisayar ve bilgisayar kullanımını değiştirdi. Adeta bilgisayar dünyasında Iphonla birlikte bir devrim yaptı.Yıllardır klavye ve mouse ile yaptığımız işlemler ekran üzerinde parmaklarımızla yapılır oldu. Tablet Bilgisayarların çok kısa sürede milyolarca kişi tarafından kullanılmasına rağemn en büyük sıkıntı Masaüstü bilgisayarlarda en yaygın kullanılan Ofis Programlarının akıllı telefon ve tablet bilgsiayarlarıyla uyumlu sürümünün olmamasıydı.

Apple-iPad-icin-Microsoft-Office

 

Florida?da düzenlenen Microsoft etkinliğinde şirketin patronu (CEO) Steve Ballmer çok yakında iPad için Microsoft Office uygulamasının yayında olacağını belirtti. Dokunmatik ekran özelliklerini sisteme adapte etmek üzerine çalıştıklarını doğruluyan Ballmer, müjdeli haberi çok yakında Apple iPad kullanıcıları ile paylaşacaklarını belirtti.

Apple iPad için Microsoft Office Yakında

Bu yılın başında iPhone için Office (Office for the iPhone) uygulamasını yayınlayan yazılım devi Microsoft, iPad kullanıcıları için de Office?in çok yakında yayında olacağını belirtti. Microsoft CEO?u Steve Ballmer iPad kullanıcılarının tahmin ettiklerinden daha fazla beklemek zorunda kaldıkları için üzgün olduklarını ve bunu telafi etmek için kusursuz bir uygulama hazırlamaya çalıştıklarını belirtti. Son olarak iPhone için Office uygulamasının Office 365 gerektirdiği düşünelecek olursa, iPad için Office uygulamasınında aynı gerekliliği koruyacağını düşünmemek mantıksız olur fakat bu konuda elimize ulaşmış kesin bir bilgi henüz yok.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bana Ders Anlat © 2008-2017